Hrad

Autor: Josef Kos
(1932 Košetice - 2016 Jihlava)

signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 151/200, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1974
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 42,5 x 51,5 cm

Konec dražby: 10.08.2021 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč