71. Kytice
Autor: Josef Kos
(1932 Košetice - 2016 Jihlava)
signováno uprostřed dole, na rámu mírné oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 56 cm, rámování: 69 x 58 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč