1326. Ronov
Autor: Lubomír Mecl
(1922 Heřmanův Městec - 1999 Pardubice)
signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč