82. Ronov

Autor: Lubomír Mecl
(1922 Heřmanův Městec - 1999 Pardubice)

signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč