1327. Kunětická hora
Autor: Vilém Kratochvíl
(1904 San Giorgio di Nogaro (Itálie) - 1960)
signováno vlevo dole, místo určení vpravo dole, rámováno v galerijním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 52 cm, rámování: 73 x 92 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč