1319. Tvrz
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: perokresba
Šířka: 18 cm, výška: 20 cm, rámování: 30 x 25 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč