40. Opočno
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
signováno vpravo dole, na reversu datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 60 x 82 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč