55. Žena s dítětem - Velký formát
Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)
signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 100 cm, rámování: 122 x 95 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč