Květiny v květníku

Autor: Josef Rektor
(1887 Veliš - 1957)

signováno vpravo dole
Technika: olej na překližce
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 50 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč