133. Attersee
signováno Burian, Attersee, signováno vpravo dole, datováno 1921
Technika: olej na kartonu, datace: 1921
Šířka: 30 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 48,5 x 41 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč