Európa

nesignováno, paspartováno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.10.2021 21:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč