16. Abstrakce

Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)

Signováno v tisku vpravo dole a dole uprostřed, vlevo dole tužkou číslováno 106/350, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litoofset
Šířka: 46 cm, výška: 47 cm, rámování: 67 x 61 cm

Konec dražby: 10.01.2023 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč