45. Dieux des peuges rouges

Autor: František Kupka
(1871 Opočno - 1957 Puteaux, Francie)

signováno v tisku vpravo dole, Kupkova litografie z časopisu Religions z roku 1904, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 44 x 35 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč