44. Kytice růží
Autor: Štěpa Hřebíková
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 41 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč