Kytice růží

Autor: Štěpna Hřebíková

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 41 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč