2. Motýl, co nikdy nevzlétnul
Autor: Jan Saudek
(1935 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 124, uprostřed název díla. Jan Saudek svoje fotografie datuje čísly o sto méně. Moderní zajímavá adjustace, zaskleno, rámováno
Datace: 1981
Šířka: 29 cm, výška: 49 cm, rámování: 80 x 58 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 20.06.2019 19:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 19 000 Kč