135. Bechyně na podzim
Autor: Václav Trefil
(1906 Přerov-Henčlov - 1989)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 62 x 82 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč