31. Kvetoucí zima

Autor: Karel Brož
(1834 Praha - 1901 Petrohrad (Rusko))

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 20.06.2019 20:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč