32. Srub u řeky
Autor: Bohumil Němec
(1900 Nymburk - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 60 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 70 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč