17. Chalupa u rybníka
Autor: Jaroslav Otčenášek
(1909 Praha - 1972 Třebotov)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 34 cm, výška: 27 cm, rámování: 41,5 x 49,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč