288. Domy
Autor: Jaroslav Otčenášek
(1909 Praha - 1972 Třebotov)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 64 cm, výška: 44 cm, rámování: 53 x 73 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč