Ikona - Sv. Mikuláš Myrský (Divotvůrce)

Ruská ikona, malba na dřevě, gravírování a zlacení. nápisy v kyrilici
Datace: 19. století
Šířka: 22 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč