133. Ikona - Sv. Mikuláš Myrský (Divotvůrce)
Ruská ikona, malba na dřevě, gravírování a zlacení. nápisy v kyrilici
Datace: 19. století
Šířka: 22 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 22:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč