112. Pohled z lodžie
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč