Zátiší moře

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2014
Šířka: 100 cm, výška: 80 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč