Zátiší v loděnici IV.

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, Překližka adjustována na desce
Technika: akryl, datace: 2011
Šířka: 25 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 35

Konec dražby: 23.11.2021 20:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč