129. Před bouří
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: křída, datace: 1999
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm, rámování: 43 x 53 cm
Konec dražby: 08.06.2022 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč