139. Abstrakce 82.
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1988
Šířka: 50 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 56 x 76 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 07.06.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat