139. Schody
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: křída, datace: 1999
Šířka: 35,5 cm, výška: 45,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč