Plážové zátiší

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 44 cm, výška: 33 cm, rámování: 43 x 53 cm

Konec dražby: 23.11.2021 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč