147. Vánoční nálada
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volný karton
Technika: křída, datace: 2003
Šířka: 40 cm, výška: 44 cm
Konec dražby: 01.03.2021 22:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč