Pohled skrz okno

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1980
Šířka: 40 cm, výška: 60 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč