172. Kamínky
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, diptych spojen v jeden obraz, volně
Technika: akryl, datace: 2006
Šířka: 180,5 cm, výška: 100 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč