177. Soumrak nad pobřežím
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2014
Šířka: 61 cm, výška: 45,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč