185. Via Margutta
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 50 x 69 cm
Konec dražby: 10.11.2022 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč