187. Schodiště s perlou
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1998
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 52 x 67 cm
Konec dražby: 10.11.2022 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč