Struktury II.

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno, součást triptychu
Technika: akryl, datace: 2012
Šířka: 71 cm, výška: 75 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč