Rudá noc - velký formát

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1994
Šířka: 150 cm, výška: 79 cm
Stav: poškozená malba

Konec dražby: 05.05.2020 21:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 200 Kč