Silnice XV.

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volná překližková deska se závěsem
Technika: akryl, datace: 2007
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 15.11.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč