Portrét dívky

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 15.11.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč