Ztráta I.

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno na reversu, volná malířská deska, malba poškrábaná
Technika: olej na malířské desce, datace: 1974
Šířka: 38 cm, výška: 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.11.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč