225. Širý horizont
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 2006
Šířka: 90 cm, výška: 75 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč