24. Portrét dívky
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 31 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč