248. Domy
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno na reversu Jitka Pivoňková (vdaná), volná kartonová deska, rohy desky ulomeny
Technika: olej na kartonu, datace: 1962
Šířka: 42 cm, výška: 60 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 21:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč