Portrét ženy

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl, datace: 1982
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč