29. Silnice X.

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, volná překližková deska se závěsem
Technika: akryl, datace: 2007
Šířka: 25 cm, výška: 25 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:28 SEČ

Zbývá: 4d 6h 8m 42s

Vyvolávací cena: 600 Kč