Schodiště s perlou

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: akryl, datace: 1998
Šířka: 66 cm, výška: 51 cm, rámování: 52 x 67 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč