Via Margutta

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno, datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1990
Šířka: 68 cm, výška: 49 cm, rámování: 50 x 69 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč