Známý muž

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1987
Šířka: 37,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 46 x 56 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 10.12.2020 20:49 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat