Nikdy neodeslané dopisy II.

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1988
Šířka: 19,5 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 55,5 x 45,5 cm
Stav: dobrý

Konec dražby: 10.12.2020 20:51 SEČ


Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč


Přihlásit se nebo Registrovat