54. Typografie v prostoru
Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1988
Šířka: 18 cm, výška: 20 cm, rámování: 56 x 45,5 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 10.12.2020 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat