Doors

Autor: Jitka Vobořilová
(1943 Praha - 2017 Paros (Řecko))

Technika: akvarel, datace: 1982
Šířka: 25,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 56 x 43 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč